avast! Free Antivirus 2014

Instalace a základní nastavení µTorrent


1) Naše instalátory µTorrent nevyžadují administrátorská práva. Spusťte instalátor. Program bude nainstalován pouze do vašeho uživatelského profilu. Cílovou složku neměňte! Jedině takto bude µTorrent pracovat spolehlivě. Navíc bude µTorrent před ostatními uživateli počítače skryt. Instalaci zahájíte kliknutím na tlačítko "Instalovat".

Setup

2) Chcete-li přeinstalovat µTorrent (upgrade, downgrade, oprava), původní verzi nemažte. Instalátor nahradí pouze programové soubory, o žádné torrenty nepřijdete. Chcete-li při přeinstalaci také resetovat nastavení, bez obav potvrďte přepsání souborů "Ano všem". Chcete-li původní nastavení ponechat, volbou "Ano" potvrďte přepsání všech souborů, u souboru "settings.dat" klikněte na "Ne".

Overwrite

3) Chcete-li odinstalovat µTorrent, pak v nabídce "Start" zvolte "Všechny programy - uTorrent - Uninstall". (Nepleťte si s Ovládacími panely - Odinstalovat program.) Otevře se odinstalační nástroj, ve kterém zvolením akce číslo 5 kompletně odinstalujete program µTorrent. Pokud "Uninstall" není k dispozici, zvolte "Složka nastavení". Otevře se složka µTorrent. Klávesovou zkratkou "Ctrl+A" označte všechny soubory a pak klávesou "Delete" vše smažte. Pak už jen odstraňte ikony zástupců.

Uninstall

4) µTorrent při spuštění kontroluje, zda je výchozím programem pro torrent soubory. Není-li, dotáže se, zda ho jako výchozí program chcete nastavit.

Association

5) Při prvním spuštění µTorrent klávesovou zkratkou "Ctrl+G" otevřete okno "Průvodce nastavením". Máte-li v routeru přesměrován port, pak jej zadejte do pole "Aktuální port" a zrušte zaškrtnutí "Automatické přesměrování portu", jinak nic neměňte. Klikněte na tlačítko "Spustit testy". Pokud v části "Rychlost" dojde k chybě "Připojení selhalo: Vypršel čas. (10060)", pak zvolte jiný server a testy zopakujte. Alternativně můžete změřit rychlost připojení na našem webu a nastavit "Rychlost Upload" ručně. Pokud dojde k chybě v části "Síť", můžete se pokusit problém vyřešit na stránce o NAT.

Guide

6) Pokud byl použit náš instalátor, všechny podstatné parametry jsou v tuto chvíli již nastaveny. V případě potřeby můžete nahlédnout na další stránky sekce Help, případně požádat o pomoc na našem fóru.

Forum